Busko Zdrój to miasto uzdrowiskowe, które przyjmuje całą rzesze osób potrzebujących wsparcia medycznego, rehabilitacji, rekonwalescencji oraz odpoczynku. Miejscowość ta charakteryzuje się mnogością udogodnień dla kuracjuszy, a także pięknym terenem i sporą ilością zabytków. Pobyty medyczne na terenie Buska przynoszą wiele korzystnych efektów, a zorganizowanie takiego wypoczynku jest proste i bezproblemowe. Gdzie wypocząć w Busku Zdroju? Jakie udogodnienia oferuje najlepsze uzdrowisko? 

Czterogwiazdkowy Hotel Bristol. 

Jedną z propozycji, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów jest pobyt w czterogwiazdkowym, nowoczesnych Hotelu Bristol Busko, znajdującym się przy ulicy 1 Maja 1. Usytuowanie apartamentów nie przyniesie kłopotu podczas znalezienia go, jak również zapewni świetną bazę wypadową podczas zwiedzania miasteczka i pieszych wypraw.

Luksusowy hotel Bristol to miejsce stworzone z myślą o osobach pragnących odpocząć, zrelaksować się, zadbać o własne zdrowie, jak również przeżyć wspaniałą przygodę.  Aparthotel to świetne połączenie wygody, komfortu, centrum sztuki z nowoczesnym ośrodkiem leczniczym oraz salonem odnowy biologicznej. Misją uzdrowiska jest przede wszystkim zadbanie o wygodę i prywatność klientów, jak również wzbudzenie wśród niech zaufania, zrozumienia i zaangażowania. Pobyt w tym hotelu to nowoczesny i wyjątkowy sposób na regenerację ciała i duszy. 

Oferta hotelu. 

Hotel Bristol Busko posiada rozbudowaną ofertę, która dostosowana jest do szczególnych wymagań i oczekiwań klientów. Wśród unikalnych propozycji znajduje się wiele bloków i działów, dostosowanych do możliwości i potrzeb kuracjuszy. Najbardziej popularne usługi wykonywane przez uzdrowisko to:

  • zabiegi i działania medyczne – pobyty profilaktyczne: konsultacje lekarskie, zabiegi fizykoterapeutyczne, pobyty lecznicze: konsultacje, diagnostyka, indywidualne zabiegi, zajęcia aqua fitness, zajęcia na basenie i salo cardio, wiele innych.
  • spa&wallness – analiza i dopasowanie zabiegów na skórę, zabiegi na twarz, masaże podwodne, jacuzzi, czara wodna, basen oczyszczający, pobyty w saunie, zabiegi Hydrojet, wiele innych.
  • oferty specjalne – pobyty świąteczne, sylwestrowe, andrzejkowe czy relaks w gronie przyjaciół.